Skocz do zawartości
qwertas

mruga kontrolka swiec i blad 1044

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM

moj problem polega na tym ze ze po wlaczeniu zaplonu po ok 20 sek. zaczyna mrugac kontrolka swiec zarowych niezaleznie czy silnik wlaczony czy nie. na vag-u wyskakuje blad 1044 ( sterownik nieprawidlowo kodowany , modul kontroli transmisji niewlasciwie zakodowany)

Problem tkwi w tym ze po skasowaniu go wyskakuje ponownie i nie wiem jak to mozna naprawic , i czy ten blad jest przyczyna mrugajacych swiec ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w jakim bloku (podzespole) jest ten błąd ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie w Gateway Can 01044.. - błędnie zakodowany sterownik!!!?

Jakie masz aktualnie kodowanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pewnie w Gateway Can 01044.. - błędnie zakodowany sterownik!!!?

Jakie masz aktualnie kodowanie?

tak też pomyślałem... dlatego pytam, przekoduj na 00006 jak masz manuala.

powinno być :ok:

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kontrolka od świec żarowych spełnia rolę "check engine" , bawiłeś się VAG-iem, czy samo się tak stało po odłączeniu aku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bawilem sie " polski vag 4.9" ale wydaje mi sie ze nic nie zmienialem tylko podgladalem parametry . dopiero sie ucze poslugiwac vagiem ide cos pogrzebac , sprobuje przegodowac tak jak napisal jjacekk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blad wywala mi w engine (1) zmienilem na kodowanie na 00006 ale to nic nie pomoglo moze ma ktos jakis pomysl a z gateway can nie moge nawiazac polaczenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie miałeś kodowanie silnika ?

00006 tyczyło się can gateway.

spróbuj przekodować silnik na 00002, jeśli masz ręczną skrzynie.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdybym cie spotkal to bym cie w piety calowal . udalo sie WIELKIE DZIEKI . sam musialem wczoraj przestawic ale czlowiek uczy sie na bledach .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem z Gateway Can 01044.. przekodowałem z 00005 na 00006 VAGCOM-em i ten sam błąd tylko ze ja mam skrzynie w automacie tip-tronic, passat b5 115km 99r, próbowałem przekodować z powrotem na 00005 i nie idzie. Jak sie pozbyć tego błedu albo przynajmniej wrócić do oryginalnego kodowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wszystko wiem wystarczylo zmienić kodowanie w Vag-com na 00007 i juz po błedzię:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie będzie kodowanie CAN tip-tronik z maja 2000r Mam też błąd 1044

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakie będzie kodowanie CAN tip-tronik z maja 2000r Mam też błąd 1044

 

Wpisz 00007, powinno być :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwagier 1

witam wszystkich klubowiczow jestem nowym czlonkiem i mam pytanie dotyczace tego bledu 1044 posiadam passata 2000r 1.9tdi 115km mam ten blad po podlaczeniu VAGa ale w kontroli ABS .Caly czas pali mi sie kontrolka ASR czy to ma zwiazek z tym bledem i jak sie tego bledu pozbyc a i dodam ze ABS mi dziala poprawnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ARA_TARAS

Witam.Mam podobny problem z moim paskiem . Wymieniałem taśmę w kierownicy.Wszystko było ok ale zapaliły się kontrolki ABS i ESP błędy 00788 i 01044.Posiadam VAGa 5053 czy można nim skasować te błędy ,Passat 1.9 TDI z 2002r manual 5-biegowy.pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności