-
Liczba zawartości
1132 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Oferty
Collections
Zawartość dodana przez KUDLATY2009
-
Ankieta termin XIV zlot ogólnopolski !
KUDLATY2009 odpowiedział Ziewal → na temat → XIV Zlot Ogólnopolski
postaram się,ale będzie ciężko,a na 26 mam termin w studiu tattoo -
Ankieta termin XIV zlot ogólnopolski !
KUDLATY2009 odpowiedział Ziewal → na temat → XIV Zlot Ogólnopolski
u mnie do połowy października zgłaszasz "urlaubplan" i tak jest tam cały czas -
Ankieta termin XIV zlot ogólnopolski !
KUDLATY2009 odpowiedział Ziewal → na temat → XIV Zlot Ogólnopolski
ja już zaplanowałem urlop na koniec czerwca i brałem pod uwagę ostatni weekend na zlot (tak jak to zawsze było) a zatem inny termin mi niestety nie odpowiada -
dziękujemy Jacuś za gościnę
-
ja jadę i będę
-
witam
powiedz mi drogi Areczku czy masz jeszcze duże wlepy regionalne?interesuje mnie zachodniopomorskie.A jeśli nie to zwykła duża wlepa.
wieczorem zrobię Ci przelew jeśli się nic w cenach nie zmieniło,a w razie czego podaj nowe ceny.
pozdrawiam
KUDŁATY
-
witaj
-
XIII Zlot Ogólnopolski - Piecki 22-24.06.2018 OFFTOP
KUDLATY2009 odpowiedział Duży → na temat → XIII Zlot Ogólnopolski
dziwne,bo jak napisałem to był to 99 post,ale i tak przywiozę jak co roku -
XIII Zlot Ogólnopolski - Piecki 22-24.06.2018 OFFTOP
KUDLATY2009 odpowiedział Duży → na temat → XIII Zlot Ogólnopolski
jak chcesz wiedzieć jak jest na pierwszym zlocie to zapytaj się Adama z Polic on ma wspaniałe wspomnienia piątkowe z Lidzbarka -
XIII Zlot Ogólnopolski - Piecki 22-24.06.2018 OFFTOP
KUDLATY2009 odpowiedział Duży → na temat → XIII Zlot Ogólnopolski
na to wygląda,że i ja jadę na zlot -
Nasze pogawędki na każdy temat
KUDLATY2009 odpowiedział Łysy → na temat → Zachodniopomorskie Dyskusje
Najlepszego w tym Nowym Roku -
zgadza się,że mnie mijałeś,musiałem w niedzielę z samego rana zapychać do domu,bo kluczy zapomniałem z roboty kto nie ma w głowie ten musi trzymać się za portfel i tankować
-
z przykrością i smutkiem i dużą dozą nerwów informuję,że mnie nie będzie w Glinnej muszę dzień wcześniej wrócić do siebie sorry za moją nieobecność
-
i co?na tym skończyły się zapisy mimo,że na fb dyskusja była zagorzała???
-
1. adampolice 2.J@ceq 3.Szogun_12 + ? 4.Kudłaty2009
-
tu wrzucamy zdjęcia i filmy ze zlotu - - - - - aktualizacja - - - - - tu jest link z dostępem do wszystkich zdjęć jakie znalazły się u mnie na aparacie brak jakiejkolwiek synchronizacji i nic nie retuszowałem miłego oglądania https://goo.gl/photos/F5KoEKjaCi5QHGHV7 https://photos.google.com/share/AF1QipMhoY9b5t2Zu9P4EnbaWlXoshn6yEkmf38JDirH6wxFfrrhuh0ZwzxKL9HOiDOCjQ?key=LW1lSXhXVml0TUV5MEw2Zk83ZVFZVjJkY3Z0ZEl3
-
XII ogólnopolski zlot w-passat.pl - OFFtop
KUDLATY2009 odpowiedział Ziewal → na temat → Zloty Ogólnopolskie Wspominki
dzięki za zlocik i super zabawę Ziewalki pełen szacuneczek dla was za organizację -
XII ogólnopolski zlot w-passat.pl - OFFtop
KUDLATY2009 odpowiedział Ziewal → na temat → Zloty Ogólnopolskie Wspominki
taaaaa,już chyba,że w pobliskich krzakach :p -
Nasz wyjazd na XII zlot w Łapinie
KUDLATY2009 odpowiedział Duudek → na temat → Zachodniopomorskie Dyskusje
no to po śniadaniu w niedzielę lecimy na Gdańsk i na obiad do Ziewala -
XII ogólnopolski zlot w-passat.pl - OFFtop
KUDLATY2009 odpowiedział Ziewal → na temat → Zloty Ogólnopolskie Wspominki
a ja myślałem,że żegna o tej porze księżyc :p -
Nasz wyjazd na XII zlot w Łapinie
KUDLATY2009 odpowiedział Duudek → na temat → Zachodniopomorskie Dyskusje
wrócimy wszyscy ekipą -
XII ogólnopolski zlot w-passat.pl - OFFtop
KUDLATY2009 odpowiedział Ziewal → na temat → Zloty Ogólnopolskie Wspominki
lepiej tydzień za wcześnie być niż dzień za późno -
XII ogólnopolski zlot w-passat.pl - OFFtop
KUDLATY2009 odpowiedział Ziewal → na temat → Zloty Ogólnopolskie Wspominki
ten co mało czasu spędza u gebelsów -
XII ogólnopolski zlot w-passat.pl - OFFtop
KUDLATY2009 odpowiedział Ziewal → na temat → Zloty Ogólnopolskie Wspominki
panowie dajcie spokój z tymi Niemcami ja mam to na codzień u siebie i to 24 h na dobę -
Nasz wyjazd na XII zlot w Łapinie
KUDLATY2009 odpowiedział Duudek → na temat → Zachodniopomorskie Dyskusje
ja od siebie startuję o 8
