Skocz do zawartości

KUDLATY2009

  • Liczba zawartości

    1132
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez KUDLATY2009

  1. postaram się,ale będzie ciężko,a na 26 mam termin w studiu tattoo
  2. u mnie do połowy października zgłaszasz "urlaubplan" i tak jest tam cały czas
  3. ja już zaplanowałem urlop na koniec czerwca i brałem pod uwagę ostatni weekend na zlot (tak jak to zawsze było) a zatem inny termin mi niestety nie odpowiada
  4. dziękujemy Jacuś za gościnę
  5. witam :) powiedz mi drogi Areczku czy masz jeszcze duże wlepy regionalne?interesuje mnie zachodniopomorskie.A jeśli nie to zwykła duża wlepa.

    wieczorem zrobię Ci przelew jeśli się nic w cenach nie zmieniło,a w razie czego podaj nowe ceny.

     

    pozdrawiam

    KUDŁATY

    1. arkady375

      arkady375

      siemanko powinny być

    2. KUDLATY2009

      KUDLATY2009

      przelew powinieneś mieć już u siebie na koncie

      tu w razie czego masz mój adres:

      Mariusz Chmiel
      Różana 3/6
      74-320 Barlinek

      pozdrawiam :)

  6. dziwne,bo jak napisałem to był to 99 post,ale i tak przywiozę jak co roku
  7. jak chcesz wiedzieć jak jest na pierwszym zlocie to zapytaj się Adama z Polic on ma wspaniałe wspomnienia piątkowe z Lidzbarka
  8. zgadza się,że mnie mijałeś,musiałem w niedzielę z samego rana zapychać do domu,bo kluczy zapomniałem z roboty kto nie ma w głowie ten musi trzymać się za portfel i tankować
  9. z przykrością i smutkiem i dużą dozą nerwów informuję,że mnie nie będzie w Glinnej muszę dzień wcześniej wrócić do siebie sorry za moją nieobecność
  10. i co?na tym skończyły się zapisy mimo,że na fb dyskusja była zagorzała???
  11. 1. adampolice 2.J@ceq 3.Szogun_12 + ? 4.Kudłaty2009
  12. tu wrzucamy zdjęcia i filmy ze zlotu - - - - - aktualizacja - - - - - tu jest link z dostępem do wszystkich zdjęć jakie znalazły się u mnie na aparacie brak jakiejkolwiek synchronizacji i nic nie retuszowałem miłego oglądania https://goo.gl/photos/F5KoEKjaCi5QHGHV7 https://photos.google.com/share/AF1QipMhoY9b5t2Zu9P4EnbaWlXoshn6yEkmf38JDirH6wxFfrrhuh0ZwzxKL9HOiDOCjQ?key=LW1lSXhXVml0TUV5MEw2Zk83ZVFZVjJkY3Z0ZEl3
  13. dzięki za zlocik i super zabawę Ziewalki pełen szacuneczek dla was za organizację
  14. no to po śniadaniu w niedzielę lecimy na Gdańsk i na obiad do Ziewala
  15. a ja myślałem,że żegna o tej porze księżyc :p
  16. lepiej tydzień za wcześnie być niż dzień za późno
  17. panowie dajcie spokój z tymi Niemcami ja mam to na codzień u siebie i to 24 h na dobę
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności