WItam.
Może nie jestem i starym wyjadaczem na tym forum, ale odważyłem się wstawić informację na temat strony powstałej na FaceBooku.
VAGWE to nie formalna organizacja zrzeszająca miłośników pojazdów grupy VAG z Wejherowa i okolic. Grupa ta nie ma na celu konkurowania, wywyższania się czy czegoś podobnego. Naszym celem jest zapoznanie się i zebranie większej ilości osób.
Może ożyły by jakieś spoty? Większe wyjazdy w większym gronie? W grupie raźniej. Puki co jest strona: http://www.facebook.com/pages/VAGWE/144272635662398 na której powoli krok po kroku umieszczamy coraz to więcej filmów i ciekawostek.
Innymi słowy VAGWE jest CZYMŚ dzięki czemu możemy się wszyscy poznać bez zbędnego ściemniania. Puki co nie ma jakiegoś ścisłego członkostwa lecz jest to luźna grupa powstała by łączyć! Przewidziane są już wlepy by szerzyć grupę!
Pozdrawiam i zapraszam do wystawiania opinii i uwag!