Czesc, jestem nowy wiec wątków nie moge zakładać. Mam AVF (+tiptronic) z wirusem po zhamowaniu wyszło 168KM i niski moment ok 330.
Nie wiem skąd taki moment bo turbo działa ok, AGR i intercooler oraz przepływka zmierzone VAG i wszystko wychodzi cacy.
Auto mialo bardzo niski moment przy pierwszym hamowaniu bo wyszlo jedynie 260 i 128KM, moze to przez automat?
Pytanie bo chciałem troche pokombinować sa dwie opcje:
1) wydech (m.in wywalenie kata) - zdecydowanie łatwy zabieg
2) FMIC nie wiem jak duży to ma sens to w końcu automat a nie wyścigówka, a temperatura na VAGu byla ok 50st (na dworze przy pomiarach 8st) i katowaniu auta przez 30 min.
Pozdrawiam
Michal