Skocz do zawartości

tymczysz

  • Liczba zawartości

    9
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O tymczysz

  • Urodziny 08/22/1978

Informacje osobiste

  • Imię
    Mateussz
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    NowySącz

Samochód

  • Silnik
    B6 2.0 TDI-PD 140KM
  • Rok produkcji
    2006
  1. Dokładnie mam to samo POMOCY POMÓŻCIE Kolega Radek rozwiązał problem ??
  2. Ile kosztuje wczytanie programu ??
  3. Filtr paliwa zmieniony razem z wszytskimi filtrami przy wymianie oleju około 2 tygodnie temu. Problem już około 2-3 miesięcy Nasila się żadnych błędów nie wyświetla VAG Wymieniałem niestety przepustnicę ona dawała mi kilka błedów, ale po wymianie wszystko ok. Z paleniem na ciepłym nadal propblem
  4. Witam serdecznie Moja 2.0 TDI 140 KM pali pięknie na zimnym silniku jednak na ciepłym zaczynają się prob lemy. Muszę kręcić z 3-4 sekundy aby zapalił. Wyczytałem że powinno się zmienić dawkę rozruchową. PYTANIE Jak to zrobić ? Czy to jest adaptacja (select/engine/login/12233/adaptacja/kanał 05)?? Mam VAG 908.1 PL Proszę o pomoc z góry bardzo dziękuję.
  5. Witam serdecznie Mam problem z passatem B6 2.0 TDI 140KM 2006. (przebieg 115000) Mianowicie gdy paliwo dochodzi do jednej czwartej poziomu auto gaśnie i nie pojedzie dalej. Po kilku próbach zapalania, zdarza się że zapali ale 200 metrów i to samo. Wymieniłem wkład pompy paliwa na nowy (ten pod tylnymi siedzeniami. Niestety problem się powtarza. Czy ktoś miał podobny przypadek, czy jest jeszcze jakaś druga pompa paliwa. Proszę o pomoc Pozdrawiam Mateusz
  6. Witam serdecznie Znajomy miał taki problem w seacie altea 2.0 TDI BKP Po dopompowaniu kontrolka zgasła sama po 3 dniach. Czytałem o tym na forum seata. Pozdrawiam
  7. Dzięki za odpowiedź Generalnie wszystko jest ok. Bład wskaźnika paliwa. Skasowany. Po wymymianie pompy paliwa Generalnie bawię się . Mam jeszcze Seata Altea z tym samym silnikiem. Ojciec ma też passata, brat audi a3, więc minimum wiedzy się sprzyda Jeszcze raz dzięki
  8. Witam serdecznie Jestem nowym użytkownikiem tego forum dlatego podpinam się pod ten post. Czy nie posiada ktoś : B6 silnik 2.0 TDI BKP Wskazania bloków wartości mierzonych Widzę że jest dużo informacji na temat wartości mierzonych ale nie dla tego silnika. Używam VCDS 908.1 PL Proszę o pomoc. Doświadczeń w diagnostyce samochodowej nie mam zbyt dużych za to chęci są ogromnę. Może ktoś posiada jakieś linki odnośnie logów...Jakieś modyfikacje co można ... jak itd... Pozdrawiam Proszę o pomoc Mateusz
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności