tymczysz
-
Liczba zawartości
9 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O tymczysz
- Urodziny 08/22/1978
Informacje osobiste
-
Imię
Mateussz
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
NowySącz
Samochód
-
Silnik
B6 2.0 TDI-PD 140KM
-
Rok produkcji
2006
-
HELP - po wymianie sterownika hamulca postojowego
tymczysz odpowiedział RADEK → na temat → Kody błędów
Dokładnie mam to samo POMOCY POMÓŻCIE Kolega Radek rozwiązał problem ?? -
Problem z paleniem na ciepłym silniku
tymczysz odpowiedział tymczysz → na temat → Passat B6-B7 (3C) i CC
Ile kosztuje wczytanie programu ?? -
Problem z paleniem na ciepłym silniku
tymczysz odpowiedział tymczysz → na temat → Passat B6-B7 (3C) i CC
Bardzo dziękuję za odpowiedzi -
Problem z paleniem na ciepłym silniku
tymczysz odpowiedział tymczysz → na temat → Passat B6-B7 (3C) i CC
Filtr paliwa zmieniony razem z wszytskimi filtrami przy wymianie oleju około 2 tygodnie temu. Problem już około 2-3 miesięcy Nasila się żadnych błędów nie wyświetla VAG Wymieniałem niestety przepustnicę ona dawała mi kilka błedów, ale po wymianie wszystko ok. Z paleniem na ciepłym nadal propblem -
Witam serdecznie Moja 2.0 TDI 140 KM pali pięknie na zimnym silniku jednak na ciepłym zaczynają się prob lemy. Muszę kręcić z 3-4 sekundy aby zapalił. Wyczytałem że powinno się zmienić dawkę rozruchową. PYTANIE Jak to zrobić ? Czy to jest adaptacja (select/engine/login/12233/adaptacja/kanał 05)?? Mam VAG 908.1 PL Proszę o pomoc z góry bardzo dziękuję.
-
czy ktoś ma problem z silnikem 2.0tdi passat b6(3c)
tymczysz odpowiedział temat → Silnik, skrzynia biegów
Witam serdecznie Mam problem z passatem B6 2.0 TDI 140KM 2006. (przebieg 115000) Mianowicie gdy paliwo dochodzi do jednej czwartej poziomu auto gaśnie i nie pojedzie dalej. Po kilku próbach zapalania, zdarza się że zapali ale 200 metrów i to samo. Wymieniłem wkład pompy paliwa na nowy (ten pod tylnymi siedzeniami. Niestety problem się powtarza. Czy ktoś miał podobny przypadek, czy jest jeszcze jakaś druga pompa paliwa. Proszę o pomoc Pozdrawiam Mateusz -
świecąca się kontrolka z żołtym wykrzyknikiem
tymczysz odpowiedział kulpetti → na temat → Passat B6-B7 (3C) i CC
Witam serdecznie Znajomy miał taki problem w seacie altea 2.0 TDI BKP Po dopompowaniu kontrolka zgasła sama po 3 dniach. Czytałem o tym na forum seata. Pozdrawiam -
Dzięki za odpowiedź Generalnie wszystko jest ok. Bład wskaźnika paliwa. Skasowany. Po wymymianie pompy paliwa Generalnie bawię się . Mam jeszcze Seata Altea z tym samym silnikiem. Ojciec ma też passata, brat audi a3, więc minimum wiedzy się sprzyda Jeszcze raz dzięki
-
Witam serdecznie Jestem nowym użytkownikiem tego forum dlatego podpinam się pod ten post. Czy nie posiada ktoś : B6 silnik 2.0 TDI BKP Wskazania bloków wartości mierzonych Widzę że jest dużo informacji na temat wartości mierzonych ale nie dla tego silnika. Używam VCDS 908.1 PL Proszę o pomoc. Doświadczeń w diagnostyce samochodowej nie mam zbyt dużych za to chęci są ogromnę. Może ktoś posiada jakieś linki odnośnie logów...Jakieś modyfikacje co można ... jak itd... Pozdrawiam Proszę o pomoc Mateusz
