wiatm mam passata b3 18 benz lpg i jak jade to po jakims czasie mam teperature okolo 110 stopni i nie spada a powinna byc 90 stopni z tego co wiem. i mozecie mi napisac gdzie sie znajduje termostat, czujnik oleju i wody jak jest najlepiej zdjecia by sie przydaly zgory wszystkim dzieki
poczytaj :http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=34724 zwracaj uwagę w jakim dziale/temacie piszesz //Majcin