Skocz do zawartości

peter2906

  • Liczba zawartości

    654
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez peter2906

  1. Wszystko podlaczone dobrze i nie musialem nic kombinowac bo podlaczenia w kostkach w nowych lampach pasowaly do kostek w aucie.Za wiele mozliwosci nie ma.Wszystko co wlacze to swieci tam gdzie ma swiecic.Chodzi moze o to ze zarowka pozycyjnych jest blisko tego czerwonego klosika ale tez strasznie mocno mi swieca te zarowki.Wlacze p.mgielne to swieca tak samo mocno jak tamte.
  2. Wymienilem tylnie lampy na te ponizej: Ostatnio zauwazylem ze ten maly,czerwony klosz od swiatla zaczyna sie przytapiac.Poza tym swiatla swieca bardzo mocno,tak jakby wlaczone byly przeciwmgielne.Zarowki przelozylem z oryginalnej lampy.Niestety nie zwrocilem uwagi jaka mialy moc.Mysle zeby moze kupic zarowki w kolorze czerwonym zeby tak mocno nie swiecily i tym samym nie grzaly sie tak bardzo.Myslalem tez o zarowkach zrobionych z kilku ledow-sprzedaja takie na Allegro.Jaka maja miec moc zarowki do tylu i co sadzicie o tych ledach w moich swiatlach??
  3. Czy w Passacie jest na desce kontrolka halogenow??Wydaje mi sie ze wczesniej swiecila a teraz jej nie widze jak wlaczam halogeny.Tylnie przeciwmgielne maja kontrolke.Czyzby przednie nie mialy czy sie spalila??Podobnie jest ze swiatlami mijania ale z tymi to gdzies wyczytalem ze nie maja kontrolki na desce a nie moge znalezc wlasnie tego odnosnie halogenow....
  4. Wiec jesli tak to prawdopodobnie u mnie beda laczniki do wymiany poniewaz bez problemu przekrecam je palcem w jedna i druga strone....
  5. Tzn.mam wymontowac laczniki i przejechac sie po dziurach bez nich??mozna jezdzic bez lacznikow?? U Was sztywno sie trzymaja czy tak jak u mnie da je sie bez oporu przekrecac reka??
  6. Mam pytanko odnosnie w/w tematu.Tlucze mi sie przednie zawieszenie jak jade po nierownosciach.Mam podejrzenie do lacznikow stabilizatora.Czy one powinny byc sztywne?Wydaje mi sie ze tak.U mnie da je sie swobodnie skrecac reka.Czy to moze byc powod trzaskania??
  7. Czy da sie zamontowac w Pasku B5 takie radio?? Mam klimatronik.
  8. Prosze o przetlumaczenie tego co odczytalem z naklejek: MOTOROL CASTROL-ERSETZT olej silnikowy Castrol - wymieniony OL-NORM VW-505-01 OLFILTER-ERSETZT filtr oleju wymieniony GETRIEBEOL-GEPRUFT olej skrzyni biegów - sprawdzony POLLENFILTER-ERSETZT filtr przeciwpyłkowy - wymieniony LUFTFILTER-GEPRUFT filtr powietrza - sprawdzony FROSTSCHUTZ -40*C-ERSETZT ochrona przed zamrożeniem (zakładam, że mowa o płynie chłodniczym) - wymieniony Przebieg-127858 data-16.11.2006 273 W ksiazce serwisowej ta sama data i przebieg oraz zaznaczone napisy: JAHRES-SERVICE ALLE 12 MONATE - JA Serwis roczny co 12 miesięcy - tak JAHRES-SERVICE MIT ZUSATZARBEITEN ALLE 30.000/60.000,ETC. Serwis roczny co 12 miesięcy wraz z pracami dodatkowymi każde 30.000/60.000 Aktualny stan licznika 133.100 km Na drugiej naklejce: ZAHNRIEMEN ALLE 90.000 KM WECHSELN Pasek zębaty (zakładam, że chodzi o pasek rozrządu) wymieniać co 90 tys km GEWECHSELT DATUM/TACHOSTAND: 273 08.02 88179 km wymieniony data/stan licznika Na kazdej z naklejek jest napisana cyfra 273 . Co ona oznacza?? //Kubelt
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności