Nie pamiętasz hasła?
Lub zaloguj się za pomocą jednego ze swoich kont
piter1990 odpowiedział longboy → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
piter1990 odpowiedział temat → Układ paliwowy, wydechowy
Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności