Skocz do zawartości

Krzysiek R

  • Liczba zawartości

    1
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

Samochód

  • Generacja
    B6
  • Silnik
    B6 2.0 TDI-PD 140KM (BMP)
  • Rok produkcji
    2006
  1. Cześć. to i ja mam problem z tylnią klapą. Klapa otwiera się fizycznie tylko do połowy. W blokach pomiarowych pokazuje otwarcie 102%. Po zamknięciu pokazuje że jest około 60% otwarcia. niestety nie podświetla mi się możliwość masy podstawowych aby tam coś pozmieniać. Czy jest inny sposób na ustawienie położenia klapy? Czy to że nie ma ustawień podstawowych to może być wina modułu czy kabelka? pacjent Passat b6 z 2006r
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności