Witam,
mam problem w Arteonie z resetowaniem całego systemu medialnego w trakcie jazdy, prawdopodobnie traci połaczenie?, nagle gaśnie wszystko i restart systemu.
Mam przestarzałą wersję softu 0156, byłem w serwise VW (Hiszpania), powiedzieli mi, że zapłacę za czas poświęcony na upgrade systemu, jakiś żart, soft będzie się aktualizował a ja będę płacił im.
Pobrałem z mib-helper MOI3_EU_VWMQB_P32400P_3G0919360TN.7z i teraz pyatnie, nagrać to na kartę SD rozpakowane z dwoma katalogami, które są w archiwum ?
-Data
-Meta
W meta mamy chyba włściwe upgrady Meta\MOI3_EU_VWMQB_P30800P oraz Meta\MOI3_EU_VWMQB_P32400P
z góry dzieki za podpowiedź
pzdr.
-