Skocz do zawartości

Gutek318

  • Liczba zawartości

    8
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Gutek318

  1. Witam ,jakiś czas temu założyłem do swojego pasacika webasto oraz modul ipcu (mam grzana przednia szybę i ciężko bylo znaleść panel klimatronika w rozsądnej cenie).Urządzenie działa bardzo dobrze ,ale chciał bym dołożyć drugi akumulator oraz zawor n279,niestety nie posiadam etki a serwis nie chce podać numerów czesci tłumacząc sie tym ze jak podam im numer vin auta z tym wyposażaniem to cos pomoga.Wiem ze potrzebuje: -podstawę drugiego aku 3C0804869E -osłonę drugiego akumulatora do kombi (ale nie wiem czy da sie to zaadoptować do obecnej tapicerki w bagażniku czy trzeba wymieniać cały boczek lewy -sterownik ,modul ładowania drugiego aku -zawor n279 1K0820036F -mocowanie zaworu 7N0819133 -węże do podłączenia zaworu wydaje mi sie ze trzy sztuki Tyle udało mi sie ustalić ale nie jestem pewny na 100%ze numery które znalazłem sa prawidłowe ,w elzie schematy wpięcia zaworu w uklad chodzenia sa bardzo malo czytelne.Zwracam sie wiec z prośbą do kolegów którzy doposażyli swoje pojazdy ,albo maja takowe o podanie numerów czesci moze jakies fotki co by ułatwiło mi prace i szukanie gratow .
  2. Dzis po zmianie w adaptacji na 13 i machaniu noga ok 10 min klapa sie otwozyla ,udalo mi sie jeszcze dwa razy otwozyc ale juz noga bolala od machania.W tygodniu zmienie jeszcze ustawienie anten i zobaczymy czy sie cos poprawi
  3. Moze masz racje ale kolega z forum mial tak jak na zdjeciu i mu dzialalo.Ale w zwiazku z tym ze koncza mi sie pomysly juz z niedzialajacym EO to zmienie ich rozmieszczenie polozenie
  4. Jak widac niby modul wykrywa, komfort z koncowka 799a.Zmienilem adaptacje na 7 , 13 ale klapa nadal martwa .Moze sprobuje wymienic jeszcze anteny ,chyba ze jest jakis sposob na ich sprawdzenie
  5. Przewody pocztkowo 0,5 , potem zmienilem Lin na 1,5 bo myslalem ze to cos pomoze ale bez znian.Podlaczenie prawidlowe plus - 7 ,Lin -6
  6. Witam , po zalozeniu EO wyskoczyl blad adaptacja ,nastawy podstawowe i oczywiscie klapa nie zyje?? Zrobilem adaptacje w kanale 58 mialem 254 zmienilem na 9 , blad o braku adaptacji zniknol ale klapa dalej z nogi sie nie otwiera.Podmienialem juz 3 moduly i to samo.Jak mozna sprawdzic czy komfort widzi modul otwarcia klapy??? Czy podlaczenie we wtyczce modulu mam prawidlowe bo juz znalazlem kilka schematow i glupieje , u mnie w elsie mam 1-30 2 - Masa 3-Lin
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności