Nie mam sterowników w tylnych drzwiach więc podłączyłem + pod silnik szyby a minus pod zamek i o ile w tylnych lewych drzwiach światło gaśnie po zamknięciu drzwi to w tylnych prawych już nie. Sprawdziłem miernikiem wszystkie piny we wtyczce zamka i po zamknięciu zapadki w zamku napięcie nie znika na żadnym z kabli. Macie jakieś sugestie ?