Witam,
Jestem nowym uzytkownikiem Passata 2012r. z RNS 510 system w wersji 4120 działa bez zarzutu czujniki, kamera cofania też. Tylko mam problem z mapami bo nie działają nie łapią GPSU i teraz pytanie co zrobić:
* aktualizować na jakiś nowy soft jak tak to jaki najlepiej?,
* i mapy chciałbym żeby działały i były najnowsze co radzicie?
Przy slocie na płyty mam przycisk z gwiazdką, szczerze to nie wiem jaki mam dysk ale jak wchodzę na media i sprawdzam pojemność HDD to pokazuje 18,62 GB.
Płyty działają a jak będzie przy wgrywaniu map czy softu to zobaczymy.