Dzięki za przyjęcie do grupy Wlkp.
Dopiero się tu odnajduje więc Wybaczcie jeśli to nie miejsce na przywitanie i zapytanie od razu.
Czy Ktoś z forumowiczy z Poznania Ma możliwość podpięcia mojej B6 pod kompa(oczywiście nie za free). Z dnia na dzień przestał grać jeden głośnik, po podłączeniu do radia sygnał wychodził, kable w kostkach i do głośników ok. Wczoraj padł drugi głośnik a po odpięciu radia i ponownym uruchomieniu na desce wyświetliło błąd AirBag.
Będę wdzięczny za pomoc
Pozdrawiam