Szanowni Państwo,
pomóżcie, mam passata B7 ma kamerkę w szybie, ma też radar w znaczku VW, działa mi acc, front asist, ale nie działa lane assist - tzn. funkcja jest wyszarzona w menu asystentów.
Po wejściu w sterownik kamerki(A5) i odczycie błędów wyskakuje błąd, że sterownik uszkodzony, co to może oznaczać?
W linku zdjęcie z vcds
https://www.dropbox.com/s/og9nurgklqa9imw/A5 blad.png?dl=0
błąd pojawił się przy 180tys km więc przed moją kadencją, a szyba wygląda na oryginalną.
Pozdrawiam,
Artur z Gdyni