Hej Wszystkim !
Jestem nowy , dokładnie dzisiaj założyłem swoje konto. Jest to moje pierwsze forum na jakim będę się udzielał, chodź niejednokrotnie korzystałem z wielu informacji tutaj które okazały się bardzo pomocne.
Swojego Passata mam już ponad 2 lata , przeszedł przez ten czas szereg modyfikacji , otworzę temat i postaram się nadrobić zaległości oraz dodawać na bieżąco co się dzieje w aucie. Myślę , że będzie warto. Jest to mój tkzw. Dailycar - wóz do codziennej jazdy. Mimo to nie jest przeciętny pasterz Oprócz niego będę rozpoczynał prace nad innym pojazdem jakim jest Volkswagen Transporter T3 z 82 roku... Więc VW mocna się u mnie zakorzeniło.
Cieszę się , że mogę być z Wami w tej społeczności.
Pozdrawiam Wszystkich i Życzę dużo zdrowia