Fotele wstawione,prawy już podłączony pod prąd lewy też , tylko została pamięć do podpięcia i odkurzaczem wszystko wyczyścić .Podczas podpinania przewodów warto fotel czymś podeprzeć,aby dobrze poukładać przewody.
Nie wiem jaki mam modul komfortu, passat 98r luty. od nowosci modul nie wymieniany .Fotel ma koncówka A tak mi sie wydaje,bo końcowka A jest na panelu sterowania a na module od fotela nie ma zadnej koncowki. Fotele z 97r pazdziernik patrzac po dacie produkcji
a ja takiej wlasnie nie mam, tylko 8 pin dlatego sie zastanawiam ktora to kostka, byc moze mnie ktos naprowadzi gdzie mam tej kostki szukac. Passat 98r