Witam posiadam problem taki że jak uruchomie auto na zimnym i na ciepłym to zaczyna wibrowac, napinacz wraz całym kolem itd wymienialem był spokój u góry, jeszcze mam napinacz jakiś pod spodem, posiadam na 2 paski, co mogę sprawdzić żeby nie miał bym wybracji silnik 110 km AFN Proszę o pomoc.
Witam, mam problem z hamulcami w swoim passacie, podczas hamowania czuć ze coś bije mi hamulców i dość mocno, czy tak zwane walenie, co muszę sprawdzić, tarcze klocki zaciski, czy cokolwiek związanego z hamulcami, proszę o pomoc Pozdrawiam