Witam niedawno mechanik wymieniał mi rozrząd i stwierdził że moja pompa wysokiego ciśnienia (wtryskowa ) "rzęźi i drży i jest na cito do wymiany bo jak się uszkodzi i pójdą opiłki w układ wtryskowy to cały będzie do remontu , czy ktoś miał podobny przypadek ? Jakies podobne objawy ?Auto pali i jezdzi bez problemu , 255.000 tys km , 2.0 150 km CRLB