Mam pytanie odnośnie świateł jakby ktoś mógł porównać
Samochód stoi odpalony zapalamy światła.
Przy zapalaniu świateł (top led) z pozycji 0 na AUTO lewa lampa jakby się ustawiał snop wiązki światła przesuwa się góra dół (minimalnie) i delikatnie poziomuje trwa to 1-2 sek. na prawej lampie tego efektu wogóle nie ma, odpala się na jednej pozycji nie poziomuje nie przesuwa, dzieje się tak tylko z lampą kierowcy.
Natomiast przy przełączaniu z pozycyjnych na mijania tego efektu nie ma i obie lampy zapalają się jednocześnie bez poziomowania itp.
(nie chodzi mi o efekt jak odpalamy auto po raz pierwszy i światła się testują góra dół i na boki)