Skocz do zawartości

brat koala

  • Liczba zawartości

    81
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez brat koala

  1. właśnie o to moi chodziło dzięki Mario
  2. witam potrzebuje dowiedzieć sie jaki jest numer wału napędowego do mojego passata niestety naklejka odpadła a serwise vw Zasada nie chcą mi podac moj VIN VWVZZZ3BZ3E144422 zależy mi na czasie pozdsrawiam
  3. brat koala

    Kąt wtrysku

    jaki człowiek jest głupi wielkie dzięki
  4. niestety nie mogłam znależć na forum jaki w moim aucie powinien byc zakres referencyjny dla kąt wtrysku dzięki moja wartość to 127 a drugie pytanie to apropos kąta synchronizacji rozumiem że mierzymy to w GRUPA 4 w MB pozycja 4 z tego co przeczytałem to powinno byc blisko 0 a u mnie jest 2.8
  5. Log (0 - 013) Log (1 - 023) to sa logi na zimnym silniku , jak odpalę chłopaka to pracuje jakby na 3 cylindrach to chciałem unaocznic , natomiast wstawie pozniej logi na ciepłym bo jak zgasze go w takim stanie (a niestety to zrobiłem) czyli jak chodzi na trzech garach to potem nie można go odpalic normalnie tylko za pomoca Plaka. Moża chechłać ,chechłać i nic nawet nie drgnie moje pytanie czy to objawy śmierci PD czy może jaks inna przyczyna dzieki za pomoc
  6. witam jak w temacie , nie moge sobie przypomnieć adresu strony o takich właśnie kolesiach mianowicie , pojechałem z kumplem po 2 letniego Transita , miał być w idealnym stanie , i wzieliśmy go ma przegląd przedkupny do ASO i okazało się..... cały tył malowany cały przód robiony ,włącznie z szybą lewa i prawa podłużnica spawane ,generalnie kaszana koleś mówił że auto bezwypadkowe i same superlatywy na temat tego auta na pismo z serwisu powiedział że Ludzie z Forda się nie znają i że auto jest idealne no oczywiście koszty pokrył mój kumpel i nie chce tego tak zostawić macie jakieś propozycje
  7. dzieki chłopaki we wtorek bedę podmieniał byłem wczoraj w serwisie w Warszawie i chciałem zakupić zestaw oringów PD , okazuje się że 2 lata temu płaciłem za taki zestaw 33zł a teraz to koszt prawie 150 , jak to jest??? rozumiem że jak jest uszkodzony Pd to wystarczy wymienić 1 czy trzeba komplet?
  8. witam może ktoś z forumowiczów spotkał się z podobnym problemem jak w temacie auto zapala ,pracuje kilka minut 3-4 ,zaczyna chodzić na 3 cylindrach i gaśnie , i nie ma możliwości normalnie zapalić ,można kręcić aż aku padnie wtedy atakuję plakiem czy innym samostartem i chodzi wczoraj rano na zimnym silniku podłączyłem pod vaga i na 4 pompowtrysku w momencie jak zaczyna chodzić na 3 cylindrach daje dawkę 2.99 - zaznaczam ze na zimnym silniku czy to może być kwestia oringów na tym PD , dodam że jak jest super rozgrzany to jeżdzi zupełnie normalnie Vag pokazał mi błąd w zeszłym tygodniu 16688 gdzie szukać dziury
  9. brat koala

    Fotoprzestroga +18

    raczej przestroga żeby nie zapier.....ć zimą
  10. brat koala

    Fotoprzestroga +18

    http://www.youtube.com/watch?v=7n5zHxvKZF0&sns=fb
  11. witam mam juz auto z powrotem w końcu dałem swoje turbo do regeneracji i facet powiedział że urwał sie wirnik czy coś w tym stylu a prawdopodobnie nie było smarowania turbiny i oprócz regeneracji , oleju i filtrów zalecił wymianę tego węża zasilającego turbine w olej no cóż , zobaczymy
  12. jak podgrzewasz kabinę...?
  13. dodałem kilka zdjeć https://plus.google.com/u/0/photos/107696249742140770001/albums/5704299552841121313
  14. https://plus.google.com/u/0/photos/107696249742140770001/albums/5704299552841121313
  15. spróbuję dzisiaj zrobić jakiś album w google...
  16. a tam są lepsze...aparaty albo zaraz będą 1DX to jest to ..... niestety nie moge wstawic wiecej bo Imageshack pozwala tylko do 10 mb a zdjece to mniej wiejej 20 mb chciałem kilka pokazać jak bedę miał czas to zmniejszę
  17. Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us
  18. to kilka zdjęć z tegorocznego wypadu do Indii
  19. na szczęście to nie temat o Panu Rodzie ,który kiedyś rzekomo czyścił mi zapieczone kierownice w turbinie nie wyjmując jej z auto ---to tyle też chciałbym kupić od kolegi Radoslav nowa ale mnie po prostu nie stać na 3 koła kilka dni temu rowaliła sie turbina, zalałem winem mojego Macbooka , strasznie zaczyna się ten rok będę musiał pójść na jakiś kompromis dzięki ziaaiz to co napisałeś będę musiał delikatnie zasugerować temu mechanikowi na cóż rozkręcimy , zobaczymy o co chodzi z tymi cyferkami?????
  20. byłem , razy kilka i nie byłem zadowolony , mimo że polecany
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności