brat koala
-
Liczba zawartości
81 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Oferty
Collections
Zawartość dodana przez brat koala
-
właśnie o to moi chodziło dzięki Mario
-
witam potrzebuje dowiedzieć sie jaki jest numer wału napędowego do mojego passata niestety naklejka odpadła a serwise vw Zasada nie chcą mi podac moj VIN VWVZZZ3BZ3E144422 zależy mi na czasie pozdsrawiam
-
jaki człowiek jest głupi wielkie dzięki
-
niestety nie mogłam znależć na forum jaki w moim aucie powinien byc zakres referencyjny dla kąt wtrysku dzięki moja wartość to 127 a drugie pytanie to apropos kąta synchronizacji rozumiem że mierzymy to w GRUPA 4 w MB pozycja 4 z tego co przeczytałem to powinno byc blisko 0 a u mnie jest 2.8
-
Log (0 - 013) Log (1 - 023) to sa logi na zimnym silniku , jak odpalę chłopaka to pracuje jakby na 3 cylindrach to chciałem unaocznic , natomiast wstawie pozniej logi na ciepłym bo jak zgasze go w takim stanie (a niestety to zrobiłem) czyli jak chodzi na trzech garach to potem nie można go odpalic normalnie tylko za pomoca Plaka. Moża chechłać ,chechłać i nic nawet nie drgnie moje pytanie czy to objawy śmierci PD czy może jaks inna przyczyna dzieki za pomoc
-
witam jak w temacie , nie moge sobie przypomnieć adresu strony o takich właśnie kolesiach mianowicie , pojechałem z kumplem po 2 letniego Transita , miał być w idealnym stanie , i wzieliśmy go ma przegląd przedkupny do ASO i okazało się..... cały tył malowany cały przód robiony ,włącznie z szybą lewa i prawa podłużnica spawane ,generalnie kaszana koleś mówił że auto bezwypadkowe i same superlatywy na temat tego auta na pismo z serwisu powiedział że Ludzie z Forda się nie znają i że auto jest idealne no oczywiście koszty pokrył mój kumpel i nie chce tego tak zostawić macie jakieś propozycje
-
Odpala bez problemy i gaśnie.......
brat koala odpowiedział brat koala → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
dzieki chłopaki we wtorek bedę podmieniał byłem wczoraj w serwisie w Warszawie i chciałem zakupić zestaw oringów PD , okazuje się że 2 lata temu płaciłem za taki zestaw 33zł a teraz to koszt prawie 150 , jak to jest??? rozumiem że jak jest uszkodzony Pd to wystarczy wymienić 1 czy trzeba komplet? -
Odpala bez problemy i gaśnie.......
brat koala odpowiedział brat koala → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
nie to już próbowałem..... -
witam może ktoś z forumowiczów spotkał się z podobnym problemem jak w temacie auto zapala ,pracuje kilka minut 3-4 ,zaczyna chodzić na 3 cylindrach i gaśnie , i nie ma możliwości normalnie zapalić ,można kręcić aż aku padnie wtedy atakuję plakiem czy innym samostartem i chodzi wczoraj rano na zimnym silniku podłączyłem pod vaga i na 4 pompowtrysku w momencie jak zaczyna chodzić na 3 cylindrach daje dawkę 2.99 - zaznaczam ze na zimnym silniku czy to może być kwestia oringów na tym PD , dodam że jak jest super rozgrzany to jeżdzi zupełnie normalnie Vag pokazał mi błąd w zeszłym tygodniu 16688 gdzie szukać dziury
-
raczej przestroga żeby nie zapier.....ć zimą
-
http://www.youtube.com/watch?v=7n5zHxvKZF0&sns=fb
-
Chisora dał rade
-
W ciągu 3 miesięcy padły 2 turbiny
brat koala odpowiedział brat koala → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
witam mam juz auto z powrotem w końcu dałem swoje turbo do regeneracji i facet powiedział że urwał sie wirnik czy coś w tym stylu a prawdopodobnie nie było smarowania turbiny i oprócz regeneracji , oleju i filtrów zalecił wymianę tego węża zasilającego turbine w olej no cóż , zobaczymy -
jak podgrzewasz kabinę...?
-
dodałem kilka zdjeć https://plus.google.com/u/0/photos/107696249742140770001/albums/5704299552841121313
-
https://plus.google.com/u/0/photos/107696249742140770001/albums/5704299552841121313
-
spróbuję dzisiaj zrobić jakiś album w google...
-
a tam są lepsze...aparaty albo zaraz będą 1DX to jest to ..... niestety nie moge wstawic wiecej bo Imageshack pozwala tylko do 10 mb a zdjece to mniej wiejej 20 mb chciałem kilka pokazać jak bedę miał czas to zmniejszę
-
Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us
-
to kilka zdjęć z tegorocznego wypadu do Indii
-
Uploaded with ImageShack.us
-
Uploaded with ImageShack.us
-
-
W ciągu 3 miesięcy padły 2 turbiny
brat koala odpowiedział brat koala → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
na szczęście to nie temat o Panu Rodzie ,który kiedyś rzekomo czyścił mi zapieczone kierownice w turbinie nie wyjmując jej z auto ---to tyle też chciałbym kupić od kolegi Radoslav nowa ale mnie po prostu nie stać na 3 koła kilka dni temu rowaliła sie turbina, zalałem winem mojego Macbooka , strasznie zaczyna się ten rok będę musiał pójść na jakiś kompromis dzięki ziaaiz to co napisałeś będę musiał delikatnie zasugerować temu mechanikowi na cóż rozkręcimy , zobaczymy o co chodzi z tymi cyferkami????? -
W ciągu 3 miesięcy padły 2 turbiny
brat koala odpowiedział brat koala → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
byłem , razy kilka i nie byłem zadowolony , mimo że polecany
