Panowie mam kiere multi ,łopaty dsg 3 ramiona 8 przycisków modół AJ ,poduszka jeden nabój, taśma końcówka C autko z 2006 wspomaganie lata podświetlenie przycisków również brak air bagu,klaksonu i multifunkcji zegary już białe. ..proste pytanie adaptacja? czy zmiana modułu np na literę K i dopiero wtedy ?