Hehe dzięki, mało taśm widziałeś ,ta co kleiłem kosztuje prawie 100 zł za niedużą rolkę i na pewno nie jest do wykładzin, nie wiem co za klej ma, ale w pracy używają jej do klejenia lusterek . A przykleiłem na niej na razie , bo nie byłem pewien jaki kąt ustawić na łuku ,żeby świeciło równo i kleiłem testowo , sprawdzam co parę dni bo pogoda deszczowa była i 2 razy auto myłem też, ale taśma trzyma mocno i chyba na niej zostanie .