W weekend majowy rozebrałem drzwi pasażera i dobrałem się do głośnika, a raczej kondensatora. W moim przypadku układ miał przerwę na kondensatorze. Wymieniłem go na 10uF 50V i tweeter zaczął gadać Przy okazji radzę oczyścić wszystkie styki przy kostce, bo dwa (chyba --) są miedziane i w moim przypadku były zaśniedziałe (plusy były z innego materiału i im nic się nie stało). Podrzucam zdjęcie jak wyglądał mój stary kondensator.