Witam. Problem mam ale z kanapą. Tak jest podgrzewana.
Passat b5 2004 rok. Siedzenia przód grzeją jak należy, ale kanapa z tylu nie. Obojętne czy prawa strona czy lewa. Napięcia do kostek wlacznikow koło zapalniczki z tylu dochodzą.
Brak napięcia na kostkach pod samą kanapą. Co należy sprawdzić ? Jest jeden bezpiecznik od foteli. Wlacznik juz podmienialem.