TAk odczytuje . Nagralem jeszcze raz dwie plytki. Tym razem na innych plytach. Pozniej sprawdze i dam znac czy dziala. Mam jeszcze jedno pytanie, troszke inne jak w temacie. Mianowicie jaka zmieniarke moglbym podpiac do tego sprzetu, bo nie posiadam zadnej i czy do RNS MCD da sie podpiac wzmacniacz?
Z gory dzieki z odpowiedz
Sprawdzilem juz te mapy i juz byla jakas reakcja... Gdy wlozylem plyte, pojawily sie jakies dwa paski, instalowanie czy cos. Doszly do konca, pozniej pisalo ze nawigacja sprawdze plyte i zebym czekal. Po chwili napisy znikly i nic sie nie dzialo. W ustawieniach przy nawigacji byla dalej klodka, a jak nacisnalem przycisk navi to pisalo zebym wlozyl plyte zgodna z RNS MCD... Czy ktos moze mi powiedziec co jest nie tak? I jeszcze jedno pytanie, dlaczego nagrywa predkoscia ok. 16, nawet jak zaznacze 1?
Pozdrawiam