Skocz do zawartości

Qratos

  • Liczba zawartości

    0
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

Samochód

  • Generacja
    B5
  • Silnik
    B5(3BG) 1.6 102KM (ALZ)
  • Rok produkcji
    2001
  1. Witam. Mam problem elektroniczny ze świeżo kupionym samochodem. Przy zakupie i ogledzinach samochód reagował prawidłowo na pilota, elektryka działała. Po wjeździe na lawete pilot przestal reagować i padło sterowanie szybami, klapa tył oświetlenie kabiny i brak radia, fotele nie grzeja ( ale wcześniej nie sprawdzałem) . Po sprawdzeniu bezpiecznikow paliło bezpiecznik nr. 14, jako kolejny włożyłem zamiast 10A, 20A i już nie wybił, różnica taka że wróciło oświetlenie progowe w drzwiach przód oraz światełko w podsufitce ale nie działa z automaty jak drzwi się otwierają. Cała reszta zimna, pod dywanikiem było trochę mokro, moduł z zewnątrz jak i w środku suchy. Dodam że tylne drzwi mam zablokowane. 

    Nie daje mi spokoju ten bezpiecznik nr. 14, wiem że jest odpowiedzialny za niektóre wymienione rzeczy, nie mam schematu, może na coś by nakierowal 

    Nie chce od razu kupować innego modułu 

    (dodatkowo z tego co patrzę to mam droższy od innych :(

    Widzę że jest Pan że Śląska może jest Pan w stanie pomóc lub coś poradzić. 

     

    Pozdrawiam 

    Grzegorz ( Katowice) 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności