fokus1888
-
Liczba zawartości
27 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Oferty
Collections
Zawartość dodana przez fokus1888
-
problem z wsadzeniem kluczyka do stacyjki
fokus1888 odpowiedział fokus1888 → na temat → Passat B6-B7 (3C) i CC
bardzo mozliwe i co mozna z tym zrobic?? -
problem z wsadzeniem kluczyka do stacyjki
fokus1888 odpowiedział fokus1888 → na temat → Passat B6-B7 (3C) i CC
vw jetta 2005 2.0tdi pan w serwisie powiedział ze to jakies zabezpieczenie antykradziezowe -
Witam mam nastepujacy problem w swojm vw z 2005r mianowicie nie moge włozyc kluczyka do stacyjki jest nam blokada plastkiowa która z tego co mi wiadomo powinna chowadz sie w chwil otwarcia samochodu z pilota. nie wiem co z tym, zrobic wymieniac cało stacyjke czy wystarczy kostka moze ktos z was sie z ty spotkał
-
witam u mnie wystąpił następujący problem z ogrzewaniem jak samochód stoi w garażu to rano jest ok grzeje dobrze.a jak stoi na podwórku to dopóki nie zrobię z 20km droga krajowa to wogle nie grzeje ani nie chłodzi. jak myślicie co jest z ogrzewaniem silnik nagrzewa sie normalnie ---------- Post added at 08:54 ---------- Previous post was at 08:38 ----------
-
a ta pierwsza felga rozmiar to 4x100 bo w tych mazdach taki jak w pasztecie b3 jest
-
panowie proszę o pomoc w zidentyfikowaniu producenta i fel z tych fotek pozdrawiam
-
a czy myślicie ze będzie pasować do passka b3 taka gałka jak u pana w linku??
-
sama gąbka jest dostępne tyko niezbyt to wygląda po połączeniu je z alkantara
-
sprawdź paliwo w baku bo możne nie masz bo Ci padł ci w baku ilosciomiesz. sprawdź czy masz iskrę. sprawdź czy w paliwie które zalałeś nie było wody. sprawdź turbinę( jak padła to silnika nie włączysz)
-
witam dziś w mojej kochanej Btrujce padla cala elektryka w środku:((zapalniczka, zegarek przy wskaźnikach lampki w środku lampki przy oslokach) sprawdzilem wszystkie male bezbieczniki sa cale. zdazyllo sie to po wyciagnieci ladowarki z gniastka i przy tej czynosci powstal blyski. co radzicie zrobic z tym fantem?? pozdrawiam
-
ale czy motul jest dobrym wyjściem jeżeli chodzi o taki olej?? czy wybrać coś innego?? mam olej neste obecnie
-
witam odejde trochę od tematu bo chodzi mi o silnik 1.9D(1Y) 30300km mam olej neste10w40 myślę nad motulem 10W40 czy myślicie ze to dobry wybór??
-
pełna felga w środku z nacięciami. i jakiej wielkości musi być ten otwór na środku??(ile mm)
-
a jakie znacie jeszcze tego typu Felusie??
-
a wiecie moze czy wyhodziły jako 16" bo znalazlem tylko 15 i 17:(
-
witam szukam takich felg(zdjęcie) czy ktoś z was wie jakie są firmy?? i czy występują w rozmiarze 4x100(śrub)
-
Różnice pomiędzy silnikiem 1,9D a 1,9TD AAZ
fokus1888 odpowiedział Jasiu23 → na temat → Silnik, skrzynia biegów
roznica miedzy silnikami jest taka ze 1.9td ma turbo a 1.9D nie posiada go -
ZRÓB TO SAM! BIAŁE TARCZE ZEGARÓW B3.
fokus1888 odpowiedział Dzygit → na temat → Poradniki i instrukcje
są rożne wymiary podane chodzi mi właśnie o to które są prawidłowe prędkościomierz 106 czy 116 mm?? -
ZRÓB TO SAM! BIAŁE TARCZE ZEGARÓW B3.
fokus1888 odpowiedział Dzygit → na temat → Poradniki i instrukcje
panowie jaka maja mieć dlugosc i wysokość zegary?? wszystkie dob3 w ropie -
ZRÓB TO SAM! BIAŁE TARCZE ZEGARÓW B3.
fokus1888 odpowiedział Dzygit → na temat → Poradniki i instrukcje
witam wszystkich zrobiłem sobie zegary do paska czy kość by mógł mi pomoc i ustawić tak wymiary by pasowały( zegary w linku) http://rapidshare.com/files/289757336/New_Archiwum_WinRAR-a.rar.html prosze bardzo o pomoc bo mi się jakoś nie udaje:(( -
to kup już lepiej z allegro sterownik do zamykania zamka pilotem to jak podłączysz to będą Ci kierki migać zestawy zaczynając się od 50zl
-
a jak zderzak jest kompletnie gładki to jest tuner(jak tak to jaki) czy sesia(seryjny zderzak jest kompletnie gładki) i miejsce tak jak w fotkach na gorze
-
Witam wasz wszyscy fani Passata mam do was pytanie a propo zderzaka do paska b3 czy zderzak przedni na foto to jakaś seria czy wymysł kogoś kto się nudzili długie zimowe wieczory. pozdrawiam wszystkich fanow passata:)
-
no to w tamtych jest +-.
-
Witam szukam zestawu dzięki któremu bym mógł zamykać centralny na pilot. większość z zestawów jest na ++ a z tego co się orientuje trzeba +- który zestaw wy zaklikowskie i który polecacie którego nie trzeba przerabiać. przekopałem się przez forum i nie znalazłem żadnego dokładnego modelu. pozdrawiem
