Witam wszystkich.
Nie doszukalem się żeby ktokolwiek miał taki problem jak ja.
Mechanik wymienił mi lampy przednie na Depo. Po złożeniu wszystkiego stwierdził że przekaźnik się zepsuł bo nie ma kierunkow. Kupiłem nowy za 33zl. Założony i przez tydzień działało. I nagle kierunki działały a raz nie działały. Pojechałem do niego i stwierdził że nie styka w przekaźniku (chińskie g.). Przekaźnik jest podpięty do kabli ale zwisa swobodnie z deski. Jak nim poruszam to kierunki działają jakiś czas albo cos potrzeszczy jakby zwarcie.
Założyłem 4 różne oryginalne i sprawne przekaźniki i żaden nie działa. Wkładam tej chiński i działają kierunki.
Gdzie jest problem?