Skocz do zawartości

qbert

  • Liczba zawartości

    1
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

Samochód

  • Generacja
    B5
  • Silnik
    B5(3BG) 2.0 115KM (AZM)
  • Rok produkcji
    2001

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. Witam wszystkich. Nie doszukalem się żeby ktokolwiek miał taki problem jak ja. Mechanik wymienił mi lampy przednie na Depo. Po złożeniu wszystkiego stwierdził że przekaźnik się zepsuł bo nie ma kierunkow. Kupiłem nowy za 33zl. Założony i przez tydzień działało. I nagle kierunki działały a raz nie działały. Pojechałem do niego i stwierdził że nie styka w przekaźniku (chińskie g.). Przekaźnik jest podpięty do kabli ale zwisa swobodnie z deski. Jak nim poruszam to kierunki działają jakiś czas albo cos potrzeszczy jakby zwarcie. Założyłem 4 różne oryginalne i sprawne przekaźniki i żaden nie działa. Wkładam tej chiński i działają kierunki. Gdzie jest problem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności