Witam mam problem z xenonami passat B5 przedlift chodzi o to że jak ustawie wysokość vagiem sterowniki zapamięta ustawienie jednak za każdym razem jak włączam zapłon i wyłączam to światła albo się opuszczają albo idą do góry i tak cały czas błędów brak . Może ktoś spotkał się z takim problemem