Witam jestem tu nowy.
Posiadam paska b6 kombi 2008 r 2.0 tdi 140km.
Mialem letnie kola rotory 17 7.5J
Wlasnie dzisiaj pojechaly w swiat
Teraz mysle nad kupnem jakis 19stek lecz nie chciałbym obnizac auta. Jak by to wygladalo. Trzeba obnizyc?
Moze lepiej 18stke zalozyc?
Pomocy!?