Witam w nowym roku.
Odświeżam temat co jakiś czas w moim pasku włącza się alarm ( przy zgaszonym silniku) lub pojawia się komunikat otwartych drzwi pasażera trwa to dosłownie kilka sekund (podczas jazdy). Przy okazji w około 2-3 dni bez używania auta jest po akumulatorze. Nie wiem czy może to być przyczyną wyładowania czy to jakiś osobny problem. Zalecono mi wymianę zamka co oczywiście zrobiłem (zamek oryginał) , niestety nic to nie dało, jadąc od mechanika do domu sygnał otwartych drzwi się zapalił więc zawróciłem , mechanik rozebrał co trzeba aby mieć dostęp do kabli i wtyczek , zamknął zamek trochę poruszał wtykami oraz kablami żeby sprawdzić czy nie one są przyczyną niestety nie dało to żadnego komunikatu , wyciągnął też wspominaną w poprzednich postach płytkę i coś tam lutował lecz i to nie pomogło .
Czy ma ktoś jakiś pomysł co dalej ??