keneida
-
Liczba zawartości
69 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O keneida
- Urodziny 12/31/1981
Informacje osobiste
-
Imię
Keneida
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
Wrocław
Samochód
-
Generacja
B8
-
Silnik
B8 1.8 TSI 180KM
-
Rok produkcji
2017
Ostatnie wizyty
Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.
-
No i poszło cos tam sie kręci, rzęzi i piszczy ale masowania nie czuć. Zobaczę jak z rozbieraniem fotela i może sam ogarnę.
-
2/3-letni akumulator - do wymiany?
keneida odpowiedział googie → na temat → Ogólne tematy i dyskusje
mi oryginalny moll EFB padł po prawie 6 latach. Start stop aktywny. Zobaczymy jak nowy wytrzyma -
Kodowanie Passat B8 / VCDS/ sprawdzone mody
keneida odpowiedział dirve → na temat → Poradniki i instrukcje
czy da radę zmienić domyślny widok z kamer na ekranie w systemie "360 stopni" Aktualnie wjeżdżając na moje miejsce parkowania przodem łukiem. Auto wykrywa przeszkodę i odpala widok z kamer. Chciałbym by odpalała się przednia kamera z "kreskami łuków" -
Holandia - forumowicze i ich zloty
keneida odpowiedział Viciu → na temat → Zagraniczne Dyskusje - ogólne
Ja siedze do niedzieli w Helmond. Aku mi padł wiec kabelek by sie przydał -
Chciałbym ściągnąć wszystko zewnętrzne z oparcia tylnej kanapay tzn chciałbym zostawić telko "deskę". Czy ktoś wie może czy uchwyty do zagłówków są przykręcane oddzielnie czy może razem z "zamkami" od kładzenia kanapy? Jest to możliwe by mieć tylko samą deksę i zamki do uchylania?
-
Kodowanie Passat B8 / VCDS/ sprawdzone mody
keneida odpowiedział dirve → na temat → Poradniki i instrukcje
Pare stron wcześniej jest o ustawieniach włączenia alarmu ruckmeldungi itd. Kiedyś miałem octavie i tam jak drzwi któreś nie były zamknięte do końca to przy zamykaniu pojawiał sie inny dźwięk. Czy powyższy linkiem da radę ustawić tak samo? -
Mnie denerwował ekran radia w słońcu jak i ciągłe walki z palcówkami wiec zakupiłem matową folię. Teraz wygląda tak samo jak ekran z zegarami. Koszt z wysyłką to 10 euro z amazona. Montaż prosty, bąble łatwo zgarnąć na bok. Jedynie trzeba dobrze trafić by wyśrodkować folię. W paczce są 2. Pierwsza przy poprawianiu złapała mały farfocel więc musiałem wykorzystać drugą
-
Dodatkowa amortyzacja na zwiększone obciążenie
keneida odpowiedział keneida → na temat → Ogólne tematy i dyskusje
zamontowane napisali 30 minut, było jakieś 3 godziny. Jutro jadę na wakację to przetestuje w kufrem, pełnym bagażnikiem i platformą na hak i 4 rowerami. W wolnej chwili wrzucę relację do technicznego. -
Dodatkowa amortyzacja na zwiększone obciążenie
keneida odpowiedział keneida → na temat → Ogólne tematy i dyskusje
ri~DreiiINo wlaśnie ta druga opcja wygląda na mocno manualną. Dopompować obie naraz z rozgałęźnika aby podnieść auto o x cm przy obładowaniu. Pytanie jak z trwałością. Wysłałem zapytanie do polskiego dystrybutora o ceny różnych opcji i pomyślę czy przed wakacjami będę montował . -
hej. Przegladałem trochę forum i osoby pisały o poprzednich wersjach ale czy ktoś założył to do b8 i ma jakieś doswiadczenia? Ja znalazłem firmę MAD z Holandii i mają sprężynę metalową albo powietrzną. Ta powietrzna nie wygląda na coś przekonującego chyba. Gumowy zbiornik w kształcie walca - co w porównaniu z poduszkami pneu z autobusów czy ciężarówek stawia pytanie o trwałość i funkcjonalność. Być może da się włożyć coś z audi? https://mad-suspensionsystems.com/en/products/auxiliary-air-suspension/#springselector
-
hej, staram sie zmienić skórę. Mam druga część i widać, że zatrzaski są od strony schowka z przodu. Jednak zęby sa skierowane do lewarka więc wychodzi, że trzeba je przez skóre wepchnąć w kierunku przodu auta. niestety wygląda na to, że nie tędy droga bo brakuje skóry by palec czy coś innego wcisnać głębiej. Czy ktoś to rozbierał? U mnie demontowali w ASO przy montowaniu blokady skrzyni i skończyło się to połamaniem zaczepów - zatem oni też nie potrafią.
-
22 tyś. km, 1,5 roku. Wymienili wyświetlacz centralny z powodu 2 martwych lini.
-
Witajcie jak podepnie się platformę rowerową na hak to wyłączają się czujniki cofania co jest oczywiste, kamera dalej działa. Mam pomysł by dołożyć oryginalną wiązkę z czujnikami do platformy i zrobić przełącznik pomiędzy czujnikami w zderzaku a tymi nowymi. Czy ktoś wie, który "bit" trzeba zmienić by aktywować czujniki w przypadku wykrycia podłączenia czegoś do gniazda haka?
-
Bagażnik Variant - pojemność, zmienna podłoga
keneida odpowiedział wojtek_b → na temat → Ogólne tematy i dyskusje
podłogę da się obniżyć przy kole 17 i przy wywaleniu styropianu. Ja sobie owinąłem narzędzia bąbelkową i włożyłem do torby - nic nie dzwoni. Pojeżdżę trochę i się zastanowie czy kupować styropian do koła czy nie. Minusy to: podłoga nie jest poziomo - mniej więcej od 60% dlugości bagażnika podłoga ma skos pod górę. szpara przy zderzaku - trzeba podłogę przysunąć do końca auta ale wtedy jej się nie podniesie. Niby mała ale brzydko wygląda jak się dostało piankową osłonę na podłogę to przy obniżonej podłodze brzydko się układa po bokach i przy fotelach. Generalnie mierzą pojemność wsypywaniem jakichś tam sześcianów do pustego "blaszanego" bagażnika - zero podłóg, tapicerek do lini okien. Przynajmniej tak to zrozumiałem. -
mam światła ledowe i przeciwgielne. Było trochę mgły to włączyłem przednie i jedyne jaką różnicę widzę to to, że świeci na bok. Do przodu żadnej różnicy. To tak ma być? Jedyne jakie mam porównanie do do zwykłych żarówkowych lamp w Octavii 2 i tam widać podświetlenie do przodu a tu nic takiego.
