Cześć wszystkim . Mam Passata B6 2006r. silnik BMP. Problem mam z tym że jak wciskam pedał sprzęgła to zaczyna mi stukać coś w silniku ale jak puszcze sprzęgło to normalnie chodzi. Co to może być ?
Może ktoś coś poradzi
Druga sprawa to że passat na ciepłym silniku bardzo słabo pali
Trzecia sprawa to że jak wbijam 5ąty bieg zaczyna się jakies wycie .
Mam prośbe o pomoc .