Cześć
Nie wiem czy w dobrym temacie pisze... jak zły to proszę o przeniesienie
Mam pytanie Mam zamontowane u siebie w b5fl webasto Thermo top C ( nie fabrycznie - sam dokładałem). Posiadam pilot oraz zamontowany zegar. Wszystko działało super do wczoraj... Webasto nie odpalałem przez kilka miesiecy... może dlatego... czy jest możliwość podpięcia tego ogrzewania do diagnozy auta?? tak bym mógł wejść w blok 18 w vcdsie i sprawdzić co je boli... Tak mam w drugim aucie gdzie jest fabryczne Webasto... Prosiłbym o jakąś porade