Witam. Mam 2.0 FSI 110 kW VARIANT 2006 6-cio biegowa skrzynia biegów. Mój rekord w trasie ok.450km jazda z klimą i nawet krótki odcinek z prędkością 185km/h 7,2l. Natomiast ten sam odcinek, ale już z klimą w trybie ECON przy prędkości 90-120 wyszło 6,5 litra przy dwóch osobach, 6 zgrzewek wody 1,5 litra oraz dwóch walizkach i kot ))). Szczerze mówiąc stosuje zasady eko jazy. Jeździsz jak du... ale spalanie można naprawdę ograniczyć. Po Warszawie na odcinku 50km nie przekraczam 7,7 - 8,5l ale nie licząc jazdy w godzinach szczytu, bo wtedy każdy pali tyle co smok jadąc na 1 i 2. Na odcinku 10km z zmnym silnikiem ok. 10,5. Pozdrawiam.