Skocz do zawartości

talejszys

  • Liczba zawartości

    4
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O talejszys

  • Urodziny 05/02/1968

Informacje osobiste

  • Imię
    edward
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    gołdap

Samochód

  • Silnik
    B5(3B) 1.9TDI-PD 131KM (AWX)
  • Rok produkcji
    2002
  1. Dzięki za odpowiedzi.Po wymianie serwa u mnie pedał hamulca jest wyżej,równo z pedałem sprzęgła.Patrzyłem,że na zdjęciu ten hamulec jednak jest niżej.
  2. talejszys

    Jakie obroty

    W AWX na 5 biegu przy 2000 obr/min mam równo 100 km/h
  3. Witam,mam pytanie odnośnie pedału hamulca,jak jest u was wysoko.Czy w czasie hamowania musicie odrywać piętę ,czy swobodnie przechodzicie z pedału gazu na pedał hamulca bez podnoszenia pięty
  4. Witam wszystkich.Co myślicie o oponach Krisalp HP2 ---------- Post added at 20:39 ---------- Previous post was at 20:27 ---------- A co sądzicie o oponach Kleber krisalp hp2 195/65/15
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności