Witam,mam pytanie odnośnie pedału hamulca,jak jest u was wysoko.Czy w czasie hamowania musicie odrywać piętę ,czy swobodnie przechodzicie z pedału gazu na pedał hamulca bez podnoszenia pięty
Witam wszystkich.Co myślicie o oponach Krisalp HP2
---------- Post added at 20:39 ---------- Previous post was at 20:27 ----------
A co sądzicie o oponach Kleber krisalp hp2 195/65/15