sedes850
-
Liczba zawartości
14 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O sedes850
- Urodziny 02/19/1981
Informacje osobiste
-
Imię
Łukasz
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
warszawa
Samochód
-
Generacja
B5
-
Silnik
B5(3BG) 1.9 TDI-PD 101KM (AVB)
-
Rok produkcji
2002
-
sedes850 obserwuje zawartość → Odma, separator oleju, pocenie sie oleju.
-
Wszystkie części, ASO, MOTUL,Najniższe ceny na forum:)
sedes850 odpowiedział elemenateur → na temat → Ogłoszenia i usługi komercyjne
Witam W jakiej cenie olej (Motul?), filtr oleju, paliwa, powietrza Passat AVB 2002 r. VIN WVWZZZ3BZ3E073665 -
Wszystkie części, ASO, MOTUL,Najniższe ceny na forum:)
sedes850 odpowiedział elemenateur → na temat → Ogłoszenia i usługi komercyjne
Witam potrzebuję amortyzatorów na przód oraz na tył wraz z odbojami i osłonami passat 2002 r. VIN: WVWZZZ3BZ3E073665 -
Mój najlepszy wynik jak do tej pory to 1005 km (rezerwa zapaliła się przy 980 km). Zatankowane 57 l.
-
VIN decoder (wyłącznie VW, Audi, Seat, Skoda) - bez historii i przebiegów
sedes850 odpowiedział netadmin_47 → na temat → Dokumentacje, opisy
Witam Proszę o rozkodowanie WVWZZZ3BZ3E073665 Z góry dziękuję. -
Nierówna praca silnika po odpaleniu na zimnym
sedes850 odpowiedział tomek3232 → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
Witam Też mam AVB i gdy odpalam rano przez pierwsze 5-10 sekund silnik nierówno pracuje i trochę trzęsie. Po tym czasie wszystko się stabilizuje i silnik pracuje równo. Myślałem, że to normalny objaw w klekocie ale czytając wątek zaczynam doszukiwać się usterki. -
Odma, separator oleju, pocenie sie oleju.
sedes850 odpowiedział kazik1313 → na temat → Silnik, skrzynia biegów
udało mi się zrobić zdjęcia, wygląda to tak od spodu separatora tymczasowo założyłem gumowy wężyk (taki udało mi się znaleźć) zaślepiony na końcu docelowo zamontuje krótki, przezroczysty wężyk, aby móc w łatwy sposób sprawdzić ile syfu się zbierze. -
Odma, separator oleju, pocenie sie oleju.
sedes850 odpowiedział kazik1313 → na temat → Silnik, skrzynia biegów
Separator zamontowałem w ten sam sposób co Patrick. Postaram się jutro zrobić foty. -
Odma, separator oleju, pocenie sie oleju.
sedes850 odpowiedział kazik1313 → na temat → Silnik, skrzynia biegów
Witam W weekend zamontowałem separator oleju od lublina. Koszt niecałe 70 zł (separator, orginalne węże po odpowiednim docięciu, opaski), czas montażu 15 min. Przejadę trochę km i sprawdzę ile syfu się zebrało. -
Passacik naprawiony. Prawa półoś wysunęła się z przegubu zewnętrznego. Najprawdopodobniej ten kto wymieniał wczśniej przegub nie założył jakiś blokad - tak twierdzi mechanik.
-
Witam W dniu dzisiejszym przydarzyła mi się dziwna awaria. Jadąc dosyć wolno, zmieniając bieg, usłyszałem dziwny trzask i straciłem wszystkie biegi. Wrzucając obojętne, które przełożenie i puszczają sprzęgło słychać jedynie odgłos jakby coś grzechotało. Proszę o pomoc w ustaleniu co mogło ulec awarii. Z góry dziękuję.
