siwy023
-
Liczba zawartości
7 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O siwy023
- Urodziny 11/24/1983
Informacje osobiste
-
Imię
marek
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
pilchowice
Samochód
-
Generacja
B8
-
Silnik
B8 2.0 TDI 190KM DSG6
-
Rok produkcji
2017
-
Ja zrobilem na MS ok 6.5tys i sie rozlecialy.Wymienialem dolne tylne(banany)a reszta zostala bo byly jeszcze dobre i dalej sa a te 2 MS poszly w ciagu pol roku wiec lepiej dolozyc i kupic febi lub lemforder,ktore w kompletach na alegro nie sa juz az tak drogie.
-
mam problem z kontrolką abs i brak błędów
siwy023 odpowiedział nowoa → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
ja mialem te same objawy i jeszcze na komputerze wyskakiwal mi napis STOP a czasami ale zadko nie zapalala sie zadna kontrolka po przekreceniu kluczyka.U mnie okazala sie zepsuta kostka stacyjki.koszt ok 40zl a wymienisz sam z opisem ktory jest na forum.Przyczyn moze byc wiele,u mnie pomoglo. -
problem z odpalaniem na mrozie w tdi ....
siwy023 odpowiedział olko25 → na temat → Silnik, skrzynia biegów
nie musisz wymieniac wszystkich choc napewno bylo by lepiej wymienic i miec spokoj. -
problem z odpalaniem na mrozie w tdi ....
siwy023 odpowiedział olko25 → na temat → Silnik, skrzynia biegów
mialem to samo zapalal po dlugim kreceniu i czarny dym.Wczoraj wymienilem swiece (cena za NGK 32zl szt)dzis odpalil za pierwszym razem.sprawdz swiece bo napewno to one.u mnie 4 byly do wymiany -
u mnie to samo odkad zrobilo sie cieplo,kupilem pasek i dalej to samo.
-
i ja wysylam juz.trzymam kciuki
-
lekkie szarpania przy nabieraniu prędkości TDI b5 fl
siwy023 odpowiedział temat → Ogólno-techniczny
mam podobny problem z swoim passatem na 4 i 5 biegu lekkie szarpanie i wydaje mi sie ze troche stracil na mocy.mam passata z roku 2000 silnik AHU 90km czy jest w nim te kolo dwumasowe czy wina bedzie nastawnik? zna ktos moze jakis warsztat z slaska najlepiej z okolic Gliwic ktory czysci te nastawniki???z gory wielkie dzieki! -
wiecie moze czy na slasku zajmuje sie ktos czyszczeniem tego nastawnika bo nie chce sam grzebac ---------- Post added at 14:33 ---------- Previous post was at 14:11 ---------- najlepiej okolice gliwic lub rybnika
