Skocz do zawartości

gvw.part

  • Liczba zawartości

    2
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O gvw.part

  • Urodziny 08/19/1986

Informacje osobiste

  • Imię
    Marek
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    Warszawa

Samochód

  • Silnik
    B6 2.0TDI-PD 140KM
  • Rok produkcji
    2007
  1. Witam! Jak sobie poradziliście z tematem nie działajacej szyby? U mnie na vagu wywala brak komunikacji z drzwiami PT. Na wtyczce pomiary robiłem i wszystko jest niby ok, moduł podkładałem do innego paska i wszystko smigało. Dodam ze gdy odłącze wtyczka na jakąs minute i ja spowrotem podłącze to moge otwierać i zamykać szybe (ale tylko przyciskiem w tych drzwiach) nawet bez włączonego zapłonu i tak przez jakies 5min działa po czym znowu lipa, w panelu drzwi kierowcy otwieranie nie działa wcale..
  2. Witam! Takze mam identyczny problem, mysle ze trzeba tu tylko ponownie zakodować sterownik, tylko jak to zobić za pomocą Vag Can Professional? Dodam ze sterownik login przyjmuje ale dalej juz odzuca kazda probe ingerencji, w jaki sposob mozna zaprogramowac taki sterownik? Pozdrawiam..
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności