Witam!
Takze mam identyczny problem, mysle ze trzeba tu tylko ponownie zakodować sterownik, tylko jak to zobić za pomocą Vag Can Professional? Dodam ze sterownik login przyjmuje ale dalej juz odzuca kazda probe ingerencji, w jaki sposob mozna zaprogramowac taki sterownik? Pozdrawiam..