Skocz do zawartości

sliskis

  • Liczba zawartości

    25
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez sliskis

  1. Witam wszystkich ! To mój pierwszy post na tym forum,chociaż forum przeglądam już spory czas.to dużo mi pomogliście się dowiedzieć o moim pasku.Mam pewien problem. Mam Volkswagena Passata B5 3BG 1.9 TDI 130 KM z roku 2005 skrzynia manualna 6-biegowa silnik AVF. Od jakiegoś czasu mam problem z autkiem,a mianowicie podczas jazdy nim z auta wydobywają się dziwne dźwięki, czyli auto mi wyję jak puszczam pedał gazu,jak wcisnę pedał sprzęgła hałas milknie.Te wycia słychać już od 50km/h a stają się głośniejsze przy 120km/h.Autko mam od 2005 czyli od nowego i normalnie je użytkowałem,w tej chwili ma 4 lata i 102000 km na liczniku.podejrzewam koło dwumasowe albo coś poszło w skrzyni biegów, dużo czytałem na tym forum i jedni pisali że to łożysko jakieś w skrzyni a inni że to coś w skrzyni biegów i że możliwa wymiana jej lub regeneracja.W volkswagenie( w Belgii) mówili mi że jakaś część pękła czy się zużyła i że naprawa może być kosztowna ,więc że lepiej nową skrzynie biegów kupić.Olej w skrzyni mi wymienili i teraz głośniej wyje.Nowa skrzynia kosztuje pewnie w granicach 12000zl dla mnie to szok,4 letnie autko i taki przebieg.Rok temu walnął mi układ kierowniczy(wtedy miał 3 lata).Jeżdże normalnie,bez żadnej brawury..Co o tym myślicie ? I jaka mogła być przyczyna tej usterki. Pozdrawiam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności