Witam. Jestem tu nowy i troszkę jeszcze nie ogarniam tego forum ale musze zasięgnąć wierzy wśród osób które być może miały podobne objawy jak ja. Moje auto ma wszystkie objawy, o których pisaliscie wcześniej. Ostatnio samochód stanął mi pod bramą mechanika. Wcześniej przed tym jak odmówił mi posłuszeństwa auto nie miało mocy powyzej 3 tys rpm i w tych okolicach szarpalo. Sprawdzałem wtryski na vagu wszystkie w idealnym stanie, dpf wypalilem do 0 %. Wymieniliśmy pompę paliwa w baku i auto odpaliło. Jednak nadal mam z nim problem przerywa i powyżej 3 tys rpm traci ewidentnie moc i szarpie. Po podpięcia kompa zero błędów, nic nie wyrzuca. Dziś mechanik jak sprawdzał na kompie jakieś tam parametry wszedł w jakąś opcje testowanie pomiarowe i wyświetliło się komunikat testowanie cylindra 3 czy testowanie stukow na cylindrze 3 i auto przez chwile pracowało prawidłowo bardzo równo i jednostajnie. Po odpieciu kompa passat popracowal jeszcze chwile tak jakby na 3 cylindryczne i zgasł. W momencie testowania tego cylindra słychać było jak auto zmienia prace i z tłumika słychać było przez chwile ten basowy dźwięk. Podczas pracy słychać takie regularne stuki tak jakby z tego cylindra. Czy ktoś z was miał podobne problemy i mógłby doradzić mi o co chodzi temu autu? Ps. Naprawdę mam już go dosyć. Pomóżcie Panowie.