ładowanie jest ok , był wymieniany regulator napięcia .
no właśnie co to za przekaźnik i jak go znaleźć ??
help .
wpiąłem w obwód żarówkę, po wyjęciu wszystkich bezpieczników i przekaźników z kabiny + ecu
dalej występuje zwarcie .
alternator ? rozrusznik ? jakieś kable przetarte ?
jeździ i to dobrze pojawiają się zaraz po skasowaniu
porobione jest brak kata , instalacja LPG , jakieś car audio + instalacja CB + dołożone czujniki cofania i weź się teraz połap w tym no i na dodatek silnik był przekładany , junusz tu był
Witam .
Podpinam się pod wątek bo nie mogę założyć nowego .
Kody Błędów :
17526,17522,17544,16514,18010,17070
+ do tego po odpaleniu testu wyjść zwarcie do masy wszystkich wtrysków , turbo ,odpowietrzenia zbiornika paliwa itd