Bardzo chętnie będę się zjawiał jak tylko rodzina i praca pozwoli.
Co do grupy to instrukcje czytałem dołączania, tylko kończyło się errorem zapchanej skrzynki ale już się udało
Miło było poznać, jak tylko czas pozwoli to do następnego razu.
Przy okazji chciałem dołączyć do grupy śląskiej ale skrzynkarainman777 jest niestety pełna :padaka
Witam, jako że jestem z Dąbrowy to też postaram się podskoczyć na chwile jak córa pozwoli. Passata niedawno kupiłem to może jakiejś pożytecznej wiedzy trochę uda się zebrać na początek.
Gaśnica to chyba Gaśnica proszkowa 1kg Gloria aktualnie za 35 pln na allegro. Przymierzam się do montażu u siebie, na razie kupiłem gaśnice, zobaczę czy wszystko pasuje.