Mnie ostatnio też spotkał problem z pilotem odnośnie otwierania drzwi. Działało tylko otwieranie bagażnika i zamykanie drzwi.
Od razu wymieniłem baterię na nową, ale jednak dalej pilot nie działał prawidłowo. Podczas oglądania pilota, zauważyłem, że bateria jest trochę luźno usadowiona i wpadłem na pomysł aby poodginać te blaszki co trzymają baterię, żeby bateria nie była taka luźna tam. Od tej pory pilot działa jak nowy