Skocz do zawartości

Czajnik

  • Liczba zawartości

    3
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O Czajnik

  • Urodziny 07/04/1980

Informacje osobiste

  • Imię
    Wojtek
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    Steinsdalen

Samochód

  • Silnik
    B5(3BG) 1.9 TDI-PD 131KM (AVF) 4x4
  • Rok produkcji
    2001
  1. Czy patrząc na turbinę z góry to jest ta śruba pod nią? Rozkminiłem która to śruba a raczej nakrętka Turbina na wierzchu, jestem w trakcie czyszczenia węży bo zasyfione olejem. Taki to oto mój początek przygody z passatem, tak go kupiłem a naprawiać facet nie chciał bo za dużo warsztat w norwegii zaśpiewał. Mimi wszystko jestem pozytywnie nastawiony i mam nadzieję że auto jeszcze sporo kilometrów ze mną zrobi. Jak już się ze wszystkim uporam załorzę osobny wątek może z małym foto-story. Pozdrawiam Czajnik
  2. Panowie i ja wrzucę ponownie kotlecika na patelnie Zacząłem wczoraj wymontowywać turbinę z mojego AVF i stanąłem w miejscu. Odkręciłem wszystko dookoła turbiny (wydech, kolektor wydechowy, śruba 13mm pod turbiną, węże oleju) , turbina jest już luźna ale za cholere nie mogę jej wyjąć. Macając ją od spodu coś stoi jej na drodze kolega Marek na samym początku wątku wspomniał o łapie podtrzymujące turbinę i tu mam prośbę czy moglibyście wrzucić jakieś zdjęcie/szkic tej łapy z ewentualną wskazówką co trzeba jeszcze odkręcić żeby turbinka wyszła. Z góry dziękuję Czajnik
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności