Panowie i ja wrzucę ponownie kotlecika na patelnie
Zacząłem wczoraj wymontowywać turbinę z mojego AVF i stanąłem w miejscu.
Odkręciłem wszystko dookoła turbiny (wydech, kolektor wydechowy, śruba 13mm pod turbiną, węże oleju) , turbina jest już luźna ale za cholere nie mogę jej wyjąć. Macając ją od spodu coś stoi jej na drodze kolega Marek na samym początku wątku wspomniał o łapie podtrzymujące turbinę i tu mam prośbę czy moglibyście wrzucić jakieś zdjęcie/szkic tej łapy z ewentualną wskazówką co trzeba jeszcze odkręcić żeby turbinka wyszła.
Z góry dziękuję
Czajnik