Witam wszystkich sory, że odgrzewam kotleta ale nie chce zaśmiecać nowym tematem. Mam problem w passacie b6 z klimatronikiem dwustrefowym mianowicie wentylator załącza się i po sekundzie wyłącza i tak non stop. (podłączony inny wentylator z rezystorem i jest to samo) na klimatroniku wyświetla błąd po lewej 4f9 a po prawej 0ch. Czy ktoś ma jakiś pomysł co to może być i mógłby mi coś podpowiedzieć bo zostałem bez nawiewu w te upalne dni.