Witam Wszystkich,
Pozwolę podłączyć się pod temat. W moim b7 z 2011 roku padły ostatnio czujniki parkowania. Standardowo ciągły pisk i migająca lampka.
Ku mojemu zdziwieniu po odczytaniu nie mam informacji o uszkodzonym czujniku lecz poniższy błąd:
B107A 16 [009] Napięcie czujników za niskie.
Dodam że znalazłem uszkodzenie w przedniej wiązce - czerwony kabel był uszkodzony ale po naprawie sytuacja się nie zmienia.
Napięcie na czujnikach mierzone miernikiem to 7,5 do 8,2 volta. Czy ktoś z szanownych kolegów spotkał się już z takim problemem w b7.
Pozdrawiam