dziękuje, mam wszystko co na fotach
ale nie wiem jak sie za to zabrac.
mam wiec mnostwo kolorowych kabelkow... ma ktos diagram i rozpiske co do czego podpiac?
Może ktoś pomoże?
pilnie poszukuje manula montazu wiazki do poziomowania ksenonow z tej strony: "fitting instruction"
https://www.kufatec.pl/shop/en/volkswagen/passat/passat-3bg/auto-leveling-headlights-harness-vw-passat-3bg?tab=anleitung
posiada ktos taką instrukcję lub diagramy?
witam wszytskich, sprawdzałem ceny MFD 3 i jego możliwości...są o niebo lepsze niż MFD1 czy nawet 2, problem w tym że ramka jest zaokrąglona, chciałbym podłaczyc MFD3 w moim Passacie z 2003... jak wygląda sprawa dopasowaniem i wszytskimi łaczami?