Odswiezam:
Mam modul 1K8 035 730 (ID B012315 - nie wiem czy to potrzebne, ale dopisze, a co)
niestety, moj telefon - Iphone 5s nie widzi zadnego urzadzenia (tzn sie samochodu). Nie wiem jak wyglada parowanie telefonu w VW, ale samchod tez nie wyswietla zadnego info ani nic.
Jak sadze, pewnie konieczna bedzie wymiana modulu - teraz pytanie - jaki model kupic zeby fajnie hulal z Ajfonem? (radio rns 510 i czerwone zegary)
Pytanie nr dwa po wymianie modulu potrzebe beda jakies ingerencje w program w aucie, prawda?
Dziekuje serdeczeni za pomoc.
Ewa